Apie mus

Švč. Marijos globos namus įsteigė Švč. M. Marijos Nekaltojo Prasidėjimo Vargdienių seserų vienuolija buvusiuose motiniškuose Vienuolijos namuose. Globos namai įregistruoti 2001 m. gegužės mėn. 04 d. Marijampolės savivaldybėje, kaip ne pelno siekianti viešoji įstaiga, suteikianti globą senyvo amžiaus žmonėms. Įstaiga yra juridinis asmuo, turinti ūkinį, finansinį, organizacinį ir teisinį savarankiškumą, savo antspaudą, sąskaitas banke.

Misija. Teikti socialinę globą, užtikrinančią žmogaus orumą palaikančias sąlygas asmenims, kurie dėl senyvo amžiaus ir šeimyninės padėties, negalios ar silpnos sveikatos negali gyventi savarankiškai, tenkinant fizines, socialines, kultūrines ir dvasines kiekvieno gyventojo reikmes, įvertinant ir gerbiant jų asmeninius poreikius.

Vizija. Tęsiant Jėzaus gailestingumo ir meilės misiją, siekti užtikrinti kvalifikuotą globą ir visapusiškai rūpintis senyvo amžiaus žmonėmis šeimyninėje aplinkoje, teikti  kupiną meilės ir atjautos aptarnavimą, ypač ligoje, kančioje ar mirtyje, pripažįstant antgamtinę kiekvieno žmogaus vertę, jo unikalumą ir jam priklausančią pagarbą.

 

Mūsų adresas:

VšĮ Švč. Marijos globos namai
P.Kriaučiūno g. 13,
LT-68298 Marijampolė
Identifikavimo kodas: 151447837
Tel./fax. (8-343) 92907
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Internetinis puslapis: http://www.globosnamai.vargdieniu.lt/

Sąskaita banke:

LT71 7044 0600 0526 5823
SEB bankas

Visos Teisės Saugomos ©  2010-2018  www.globosnamai.vargdieniu.lt