Projektas „Sveika mityba – kelias į sveikesnį gyvenimą“

Dirbdami VšĮ Švenčiausios Marijos globos namuose, siekiame kokybės ir tobulumo visose srityse, kad tai nors kiek prisidėtų prie mūsų gyventojų gerovės. Išsikėlę tikslą pagerinti čia gyvenančių senjorų sveikatą bei savijautą, pasitelkiant į pagalbą sveikatai palankią mitybą, dalyvavome Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo fondo skelbtame sveikatos stiprinimo konkurse. Džiaugiamės, kad mūsų paruoštas projektas „Sveika mityba – kelias į sveikesnį gyvenimą“ laimėjo konkursą ir gavome lėšų šiltnamio įsigijimui.

Projektas „Sveika mityba - kelias į sveikesnį gyvenimą“ Projektas „Sveika mityba - kelias į sveikesnį gyvenimą“ Projektas „Sveika mityba - kelias į sveikesnį gyvenimą“ Projektas „Sveika mityba - kelias į sveikesnį gyvenimą“ Projektas „Sveika mityba - kelias į sveikesnį gyvenimą“Projektas „Sveika mityba - kelias į sveikesnį gyvenimą“

Projekto įgyvendinimas buvo susietas su mūsų namuose gyvenančių senjorų mitybos pagerinimu, kad ji būtų kuo įvairesnė bei kokybiškesnė. Įsigiję šiltnamį turime galimybę užauginti  ekologiškų ir šviežių daržovių, kurios labai reikalingos vyresnio amžiaus žmonėms.

Scroll to Top